Izveido pats savu Facebook lapas dizainu

Visiem sen zināms, ka Facebook ļauj mums izveidot savam profilam vai lapai savu dizainu kā, piemēram, digitrix.lv lapai. Šajā rakstā mēs vēlējāmies Jums parādīt kā tas darāms.

Visa pamatā ņemam oficiālo paraugu no Facebook

001
Turpināsim soli pa soli. Lai lapas dizains būtu pārdomāts ir jāatceras dažas konkrētas lietas. Pirmkārt, tev jāatceras, ka ne viss attēls visiem vienmēr būs redzams. Pati svarīgākā attēla daļa ir apakšējā labā daļa 658px platumā un aptuveni 150px augstumā,

002
šo daļu cilvēki redzēs vienmēr, neatkarīgi no tā vai ir ienākuši tieši tavā lapā, vai redz tavu lapu kāda cita cilvēka aktivitāšu joslā.

Otra, ļoti svarīga lapas dizaina daļa ir tieši tava fotogrāfija.

003
Tavas fotogrāfijas minimālais izmērs ir 180 x 180 px, taču tā parādīsies kā 160 x 160 liels attēls. Respektīvi, tev jārēķinās ka 10px no katras malas tiks automātiski noslēpti. Šo problēmu var atrisināt rediģējot attēla „Thumbnail” (edit Thumbnail) un ieklišķinot ķeksi pie „Scale to fit.”

Pēdējā daļa ir lielā attēla augšējā daļa, kura ir 851 px plata un aptuveni 155 px augsta.
004
Šī daļa neparādās pie lapas ielādes un neparādās citu lietotāju laika joslās. Šī daļa parādās, kad lietotājs jau ir ienācis tieši tavā lapā. Šī daļa ir lieliski piemērota priekš kāda papildu info vai grafiska elementa, kurš papildina jau iepriekš atrunātās un izstrādātās bildes daļas.

Tātad īss kopsavilkums. Pats svarīgākais, kas tev ir jāatceras, ka galvenais info vai attēls (logotips, web adrese vai kāds grafiskais elements) ir jāievieto tieši šajā daļā:

Šī daļa un tava profila bildes būs redzama visiem un vienmēr kā arī der atcerēties, ka Facebook ir niķis ļoti sabojāt .JPG attēlu kvalitāti, tādēļ mans ieteikums būtu pirms attēlu augšuplādēt, saglabāt to kā .PNG tipa attēla failu.

Sagataves facebook attēliem: 


Publicēts: Thursday, 25. July, 2013., plkst. 15:41 | Kategorijā: Laboratorija, WEB

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!