Twitter profila dizaina izveide

Straujiem soļiem arī Latvijā turpina attīstīties mikrobloga vietne twiiter. Nu jau twitter arī Latvijā ir kļuvis par spēcīgu mediju. Un, kā mums visiem zināms, arī mikrobloga vietnē twitter ir iespējams personalizēt savu profila lapas dizainu.

Protams, ir iespējams izvēlēties kādu no standarta dizainiem, bet šoreiz vēlamies Jums pastāstīt kā izveidot pašam savu personalizētu dizainu savam twitter profilam.

Twitter lapas profila dizains sastāv no 3 elementiem, tādēļ apskatīsim katru no šiem elementiem pēc kārtas.

Sāksim ar pašu sarežgītāko elementu no visiem, kurš iespējams var radīt vislielākās problēmas lapas dizaina izveidē. Šis elements in fona attēls, šeit ir jāņem vēra vairāki noteikti cipari. Attēlam nevajadzētu būt lielākam par 1280 px platumā un 720 px augstumā.  Ļoti ieteicams, lai jūsu izveidotā attēla sānu malas un apakšējā mala būtu kādā vienā noteikta krāsā. Tas palīdzetu izvairīties no problēmām, kādas varētu rasties, ja lietotājs izmanto ierīces ar lielāku izšķirtspēju par 1280×720. Pats lauks, kuru izmanto twitter ir 850 px plats. Skatīt attēlu sīkākām detaļām:

002

Lai šo attēlu augšuplādētu, jums jāieiet sava profila iestatījumos (Settings) un jāizvēlas sadaļa „Design”

003

004

Pēc tām augšuplādējiet sagatavoto fona attēlu (sk. attēlu zemāk – darbība nr 1. )
Centrējam augšuplādēto attēlu, lai tas nekad nemainītu savu atrašanās vietu neatkarīgi no lietotāja datora ekrāna izšķirtspējas. (sk. darbība nr 2.)
Izvēlamies fona krāsu (šeit ievadam tādu krāsas kodu, kāds ir jūsu fona attēla sānu malās un apakšējā malā. ( sk. darbība nr 3.)

005

Ar fona attēlu esam tikuši galā. Tagad kārta „Header image”. Tas ir attēls, kurš uzrādās gan tavā profilā, gan mirkļos, kad kāds cits twitter lietotājs apskata tavu profilu attālinati, no savas laika joslas, vai atrodot tavu profilu meklētājā.

Šī attēla izmēri ir 520×220 px taču ir jāatceras, ka attēla vidū parādīsies jūsu profila bilde un attēla apakšējā daļa tiks satumšināta, kā arī zem jūsu profila attēla būs jūsu profila apraksts baltā krasā.

header

Šo attēlu varat pievienot līdzīgi kā fona attēlu:

007

Un visbeidzot jūsu profila bilde.
Šis attēls parādīsies pie katra jūsu ieraksta twitterī un būs visbiežāk redzams jūsu lasītājiem. Der atcerēties, ka šīs bildes izmērs, kuru redz citi cilvēki ir 73×73 px, tādēļ ieteicams būtu izmantot pēc iespējas vienkāršākus attēlus.

008

Sagataves attēliem: 


Publicēts: Thursday, 25. July, 2013., plkst. 15:24 | Kategorijā: Laboratorija, WEB

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!