FaceMorpher pamācība

Šoreiz iemācīsiemies kā izveidot video izmantojot programmu Face Morph. Šo efektu noteikti esat redzējuši kādā videoklipā vai reklāmā.

1. Atveriet šo interneta lapu http://www.facemorpher.com/download.html un lejupielādējiet programmu FaceMorpher Multi. FaceMorpher Lite var izmantot tikai 2 bildes un iespējas arī ir limitētākas. Kad programma ir lejuplādēta, uzinstalējiet to. Kad tas ir paveikts veram vaļā programmu FaceMorpher. Programmu bezmaksas var izmantot mazliet vairāk kā 20 dienas. Spiežam Try.

02 (1)
2. Kad programm atvērusies spiežam Add a Photo, jaunajā logā Next> un tad izvēlamies bildi un spiežam Open.
03
3. Ar rāmīti apvelkam seju un spiežam Next>.
04

4. Programm pati izrēķina, kur atrodas acis, mute, deguns, uzacis un novieto tur attiecīgus punktiņus.
05

5. Tagad vēlreiz spiežam Add a Photo, izvēlamies otru bildi un spiežam Open.

07
6. Uzvelkam atkal rāmīti apkārt sejai un spiežam next>.
08
7. Programma atkal izrēķina mutes, deguna utt. atrašanās vietu, taču dažreiz bildes ir par sarežģītu un pašam ir jāpiepalīdz ar punktu koriģēšanu. To var izdarīt turot peles kreiso taustiņu uz katra no punktiem un pārvelkot tos nepieciešamajā vietā.
09
8. Tā kā joprojām ir lieldienas pievienosim arī kādu bildi no šīs tēmas. Piemēram, zaķi.

11
9. Tā kā zaķa seja ļoti atšķirās no cilvēka sejas, programma nevar izrēķināt, kur atrodas ausis, acis utt. Līdz ar to tas jādara pašam manuāli. Spiežam Edit Photo, uzvelkām sejas rāmīti mazliet lielāku un spiežam OK
12
10.  Pārvelkam punktus attiecīgajās vietās, lai pāreja būtu precīza.
12
11. Zem izvēlnes Movie izvēlamies movie parametrs un pie frame count uzliekam mazliet vairāk, piemēram, 150, lai video būtu garāks.
14
12. Tagad tik atlicis saglabāt izveidoto video. Zem izvēlnes File spiežam Save Movie, izvēlamies sev vēlamo nosaukumu un vietu, kur saglabāt.
15
13. Un video ir gatavs. Tā ka ļaujieties eksperimentiem un vis ko smieklīgu var sastrādāt. Priecīgas 2. Lieldienas


Publicēts: Monday, 5. April, 2010., plkst. 10:20 | Kategorijā: Video

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!