Zīmējam ar gaismu!

Naktī no sestdienas uz svētdienu Vērmanes dārzā rosījās „Radi un rādi” radošā darbnīca. Tajā apmēklētājiem tika piedāvāta iespēja izmēģināt sevas prasmes zīmēšanā ar gaismu.

Neskatoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, apmēklētāju bija daudz. Kopā ar jums mēs izveidojam vairāk nekā 400 zīmējumu ( jeb fotogrāfiju). Visbiežāk tika zīmētas sirsniņas, bet dažos gadījumos zīmējot ar gaismu, cilvēki atzinās mīlestībā viens otram! Citiem šī bija laba iespēja piepildīt savu sapni. Vienai meitenei draugi uzdavināja riteni uzzīmējot to ar gaismu. Labs sākums sapņu piepildīšanaiSmile

Pašlaik notiek balsošana par populārāko zīmējumu ar gaismu, kurš tapis  radošajā darbnīcā  „Radi un rādi”. Fotogrāfijas vari apskatīt projekta „Radi un rādi” mājaslapā (http://www.radiunradi.lv/radiunradi/?p=180) un nobalsot par Tavuprāt oriģinālāko zīmējumu!

Pateicoties kinoteātrim „Multikino” un „Kaspersky Lab.”, ir sarūpētas arī dažādas balvas!

Balsošana notiek šīs nedēļas garumā, līdz piektdienai. Savukārt sestdien, 15. septembrī, tiks paziņoti konkursa uzvārētāji. Un pirmdien, 17. septembrī plkst. 18.00, kinoteātrī Multikino notiks kopīga izveidoto darbu noskatīšanās un balvu pasniegšana. Ieeja ir bezmaksas!

Balso un tiksimies pēc nedēļas Multikino!


Publicēts: Tuesday, 11. September, 2012., plkst. 19:06 | Kategorijā: Jaunumi

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!