”Klona” efekts Adobe Photoshop

Šoreiz iemācīsimies kā izveidot bildi, kurā ir daudz vienādi cilvēki vai jebkas cits, kas vien ienāk prātā Tam nepieciešama ir fotokamera un vēlams statīvs, tad būs vieglāk bildes kopā likt. Jāsāk ir ar to ka jānofotografē paris bildes, kurās katrā fotografējamais objekts atrdodas citā vietā. Tad bildes ielādējam datorā un veram vaļā Adobe Photoshop. Pirmo atveram bildi ko izmantosim kā pamatu. Mūsu gadījumā tā būs bilde, kur puisis un meitene atrodas vistuvāk viens otram.

01

Pēc tam atveram nākamo bildi. Spiežam Ctrl+A un Ctrl+C tādejādi iezīmējot un nokopējot bildi.

02

Pēc tam atveram failu, kurā atdodas mūsu izvēlētā pamatbilde. Spiežam Ctrl+V (iekopējam bildi). Pēc tam, kad izvēlēta tikko iekopētā bilde spiežam apkšējā labajā pusē pogu ”Add vector mask”, izvēlamies Brush Toll rīku panelī un izvēlamies melnu krāsu mūsu otai. Aizkrāsojam bildi tā, lai paliktu tikai cilvēks, ko mēģināsim ”pavairot”. Izslēdzot pamatbildi var mazliet precīzāk izdzēst nevajadzīgo fonu.
03

Kad ieslēdzam pamatbildi varam redzēt kā tas izskatās.

04

TO pašu izdarām arī ar pārējām bildēm.

05

Ieslēdzam atpakaļ pamatbildi un viss ir gatavs. Varam vēl vienīgi palabot krāsas ar Curves vai Levels.

KLONI

 


Publicēts: Wednesday, 10. March, 2010., plkst. 13:43 | Kategorijā: Photoshop

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!