Abstract Photo

Šoreiz iemācīsimies kā no 2 bildēm izveidot šo abstrakto foto. Bildēs var būt arī sejas pagrieztas pret kameru abas. Tad tas izskatītos labi, ja vienā foto ir tuvāk portrets. Šinī gadījumā (ar 2 pretējiem profiliem). Jāatver abas bildes ar photoshop un jānokopē viena bilde uz otras, tā izveidojot 2 layerus.

01

Pēc tam samazinām opacity lai novietotu precīzāk bildes un tad izvelamies crop tool, un tad iezīmējam to bildes daļu, ko vēlamies atstāt.

02

Tad izvēlamies vienu no bildes layeriem un spiežam Ctrl+L (levels) uz pamainām melnā, baltā līmeņus, lai bildei būtu lielāks kontrasts un lai fona aizkari būtu mazāk redzami. Izdaram to arī otram foto.

03

Tomēr aizkaru gaišākās līnijas joprojām vēl ir redzamas. Tamdēļ izvēlamies burn tool, augšā midtones nomainām uz shadows un patumšinam fonu.

04

līdz tas izskatās šādi

05

to pašu izdaram arī ar otru bildes layeri. Tad izvēlamies rectangular marquee tool, pārliecināmies ka Feather ir 0 px uz iezīmējam mazu taisnstūri augšā. Pēc tam, kad izvēlēts augšējais layer spiežam delete.

07

To turpinam darīt pa mazam taisnstūrītim, līdz tas izskatās šādi.

09

Pēc tam uz augšējā layer spiežam peles labo taustiņu un izvēlamies bending options.

11

Ieķeksējam drop shadow, nomainam angle uz 90, distance:10, spread:10, Size:30 (šīs vērtības var atšķirties, ja darbojaties ar lielāka vai mazāka izmēra bildēm)

12

Ieķeksējam inner shadow, nomainam distance:10, spread:10, Size:30 (šīs vērtības var atšķirties, ja darbojaties ar lielāka vai mazāka izmēra bildēm)

13

Tad izvēlamies augšējo layer un spiežam Ctrl+U un nomainām saturation uz 0. Tā padarot vienu bildi melnbaltu.

14

Tad izvēlamies Text tool un uzrakstam vēlamo tekstu. Es baigās izveidoju vēl vienu melnu layer ko uzliko fonā un bildes canavas size pamainīju, lai bilde tomēr ir horizontāla nevis vertikāla

15

Šo tehniku var izmantot visdažādākajos veidos, ar dažādām bildēm. Tā ka eksperimentējam un varam komentos likt iekšā, kas izdevies Veiksmi!

TUT_abstract

 


Publicēts: Tuesday, 5. October, 2010., plkst. 11:56 | Kategorijā: Photoshop

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!