Styles ar Adobe Photoshop!

Ja nepieciešams ātri izveidot kādu logo, var izmantot Photoshop styles, patterns, gradients, brushes. Šo visu var nolādēt daudz bezmaksas adresēs, ierakstot www.google.lv, piemēram, free photoshop styles. Bet kā tos izmantot to pastāstīšu šinī pamācībā.

1. Jāsāk ir ar photoshop style lejuplādēšanu. Šoreiz izmantosim šos styles  .asl fails ir no Rar arhīvā jāiekopē C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5 (64 Bit)\Presets\Styles mapē.

01

2. Pēc tamm veram vaļā Adobe Photoshop, izveidojam jaunu dokumentu sev vēlamajā izmērā. Tas izvēlamies Text Tool un uzrakstam sev vēlamo tekstu.

02

3. Tad atveram styles paneli. Ja tas nav redzams tad ejam pie windows un ieliekam ķeksīti pie Styles.

03

4. Styles panelī spiežam peles kreiso taustiņu uz mazā trīsstūrīša paneļa augšējālabajā malā un izvēlamies Load Styles

04

5. Tad sameklējam tiko iekopēto failu C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5 (64 Bit)\Presets\Styles mapē. Spiežam Load.

05

6. Lai Baskground layerim piešķirtu kādu no styles, veicam dubultklikšķi uz background layera, lai to padarītu par parastu layer. Tad spiežam ok.

06

7. Tad piešķiram apakšējam layer kādu no styles. Šim izvēlējos Sun Faded Photo style no jau esošajiem styles iekš Adobe Photoshop.

07

8. Tad izvēlamies text layer un spiežam styles panelī uz MTL1 stila.

08

Un ļoti ātri mēs esam izveidojuši  foršu text efektu un fonu

TUT_styles


Publicēts: Wednesday, 3. November, 2010., plkst. 10:27 | Kategorijā: Photoshop

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!