Ziemassvētku kartiņa!

Šoreiz iemācīsimies, kā izveiot vienkāršu un skaistu apveikuma kartiņu ziemassvētkos

1. Sāksim ar to ka izveidosim jaunu photoshop projektu 1200 px platumā un 700 px austumā. (Jūs, protams, varat izveidot citos izmēros).

012. Tad veica dubultklikšķi uz Background layera, lai padarītu to par parastu layer, un nosaucam to Gradient. Spiežam OK.

023. Tad nospiežam peles labo laustiņu uz ši layer un izvēlamies Blending Options. Ieliekam ķeksīti pie Gradient overlay, uzliekam leņķi uz aptuveni 153, un izveidojam krāsu pāreju no gaišak bēšīga uz bēšīgu.

034.Tas iekopējam projektā saburzīta papīra tekstūru (es atradu šeit texture.jpg). Tad izvēlamies crop tool un uzvelkam taisnstūri pa kontūrām. Spiežam Enter.

045. Kad izvēlēts jaunais papīra tekstūras layer uzliekam Color Burn pie Blending options.

056. Izveidojam jaunu layer, izvēlamies Brush Tool (uzliekam size uz 3 px un hardness uz 100%)

067. Un vienkāši pākēpājamies pa ekrānu. Es centos līnijas vilkt tikai horizontālas un vertikālas.

088. Tad izvēlamies Pen Tool un uzvelkam eglītes formu. Lai labāk būtu redzams, ko mēs zīmējam uz brīdi izslēdzam tikko izveidoto ”ķēpu” layer.

099. Kad eglīte uzvilkta pabeidzam shape savienojot sākumu ar beigām. Tad spiežam pele labo taustiņu un izvēlamies Make Selection.

1010. Feather radius izvēlamies 1 px un spiežam OK. 11

11. Eglītei vajadzētu izskatīties aptuveni šādi. Loģiski ka katram eglīte izskatīsies citādāk 🙂

1212. Tad izveidojam jaunu layer, izvēlamies Brush tool un šoreiz uzliekam izmēru liekāku – aptuveni 20 px. Kamēr zīmējam spirāli, izlēdzam egles layer.

1313. Kad spirāle uzzīmēta, nospiežam peles labo taustiņu uz spirāles layera un uzvēlamies Blendin Options. ieliekam ķeksīti pie Drop Shadow, kur kā krāsu izvēlamies egles fona krāsu, Blend Mode – Normal,  Distance – 0 px, Spread – 8 px un Size 16 px.

1414. Tad ieliekma ķeksīti pie Color overlay un atrodam sev tīkamu krāsu. Es izvēlējos violetu.

1515. Tā kā šķiet, ka tomēr spirāle ir par plānu, ieliekam ķeksīti arī pie stroke, ko uzliekam 1 ps biezu un tādā pāšā krāsā ka Color overlay.

16 16. Tad šos dekorējumus sakopējam un izrotājam mūsu eglīti.

1717. Izvēlamies text tool un uzraktam novēlējumu Svētkos.

1918. Tā kā šis fonts ir plāns, tad pie Blending Options ieliekam ķeksīti pie stroke un izvēlamies 2 px biezumu.

2019. Tādā pašā veidā kā izveidojām egli mēs varam izdarīt arīar savu logo vai tekstu.

Egle_gat (1)20. Kartiņa gatava 🙂 Priecīgus svētkus visiem!

Vienīgi, ja vēlaties printēt kartiņu vēlams atcerēties saķuma izvēlēties lielāku rezolūciju, jo 72 der tikai internetam.


Publicēts: Wednesday, 22. December, 2010., plkst. 09:26 | Kategorijā: Photoshop

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!