“Vides stāsti Vidzemē” nonāk Rīgas ZOO!

Turpinoties radošo darbnīcu “Vides stāsti Vidzemē” ciklam, Digitrix.lv komanda devās uz Rīgas Zoodārzu, kur norisinājās pēdējā no šīm radošajām darbnīcām. Lai arī šī diena ieies vēsturē kā diena, kad Rīgā bija karstāks nekā Spānijā un Rīga kļuva par karstāko punktu Eiropā, pēc kā sekoja iespaidīga krusa un lietus, radošās darbnīcas dalībnieki bez problēmām tika galā ar iecerēto – Stop Motion īsfilmas tika radītas un pēc tam arī rādītas!

Šoreiz bijām devušies uz Rīgas Zooloģisko dārzu – no rīta neliela iepazīšanās dalībnieku un vietējo iemītnieku starpā – ekskursija pa Zooloģisko dārzu, par ko paldies Zoodārza vadībai un zinošajai gidei. Iedvesmojušies no graciozajiem flamingo, dalībnieki ķērās klāt īsfilmu veidošanai. Par to, kā mums veicās lai stāsta paveiktie darbi un neliels fotostāsts:

Kopumā varam teikt – izdevās! Par spīti ne tik radošajiem laikapstākļiem, iespējams, Zooloģiskā dārza iemītnieki spēja iedvesmot jauniešus izveidot viņu pirmās īsfilmas Stop Motion tehnikā. Paldies visiem atbalstītājiem!

ES_atruna


Publicēts: Sunday, 19. May, 2013., plkst. 17:15 | Kategorijā: Jaunumi

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!