“Vides stāsti Vidzemē” atklāj talantus Valmierā!

Digitrix komanda nu pat atgriezusies no Valmieras – “Vides stāsti Vidzemē” Valmieras tūre noslēgusies – daudz patīkamu pārsteigumu un atklājumu.

IMG_4769+

Valmiera par sevi saka, ka tā ir pilsēta, kas “domā un rada”. Lai kā kāds skaudībā smīkņātu – valmieriešiem ir taisnība! Mūsu komanda, pavadot dienu šajā pilsētā, pārliecinājās – viņiem ar pašnovērtējumu viss ir kārtībā! Radošās darbnīcas “Vides stāsti Vidzemē” Valmieras dalībnieki ieradās laicīgi, pārliecināti un gatavi izmēģināt spēkus strādājot Stop Motion tehnikā. Organizētība šķita nedaudz apskaužama, taču pārsteidza kas cits – radošās darbnīcas jaunāko dalībnieku – pavisam maziņo censoņu sniegums – viņu iztēle nešaubīgi konkurēja ar Digitrix komandas līdz šim redzēto sniegumu. Neticami ražīgā tempā kadrs tika likt pie kadra, radās – Stop Motion video!

Šobrīd Digitrix komanda jau ķērusies klāt šodien paveiktā apstrādei – darba daudz un tas priecē! Jau tuvākajā laikā apkoposim jauno censoņu paveikto un publicēsim to Digitrix.lv! Tikmēr turpinām aktīvi piedalīties mūsu konkursā! Tajā piedalās arī visi šodien veidotie darbi!

ES_atruna


Publicēts: Saturday, 20. April, 2013., plkst. 22:42 | Kategorijā: Jaunumi

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!