Stop motion konkurss!

Patīk maģija un saņemt balvas? Tad piedalies radošās darbnīcas „Vides stāsti Vidzemē” un Masterfoto konkursā, veido pats, ar draugiem, ģimeni vai kopā ar mums radošajā darbnīcā „Vides stāsti Vidzemē” stop motion animāciju!  Kāpēc tieši Tavs darbs nevarētu uzvarēt un iegūt jaukas balvas no Masterfoto?

StopMotion KonkurssDX

Radošajā darbnīcā „Vides stāsti Vidzemē” 23. martā Jaunpiebalgas vidusskolā,  20. aprīlī Vidzemes augstkolā Valmierā un 18. maijā Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā Tev būs pieejams viss stop motion animācijas veidošanai nepieciešamais aprīkojums, bet mūsu komanda labprāt palīdzēs mākslas darba tapšanas procesā. Visi izveidotie darbi tiks izvietoti pasākuma mājas lapas sadaļā KONKURSI. Tur notiks arī balsošana par interesantāko stop motion darbu.

Labākā darba autors savā īpašumā iegūst Rollei statīvu – kompaktu, regulējamu statīvu foto vai video kamerai. Balvu nodrošina – Masterfoto

Balva

Sīkāka informācija – konkursa nolikumā .

Pamācība par stop motion izveidi atrodama šeit. Papildus inforomāciju iespējams aplūkot šeit.


Publicēts: Saturday, 23. March, 2013., plkst. 22:33 | Kategorijā: Jaunumi, Konkursi

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!