6 padomi labākai fotogrāfijai!

Pāris padomi, lai jūsu uzņemtās bildes izskatītos labāk.

Kamerai vienmēr jābūt gatavībā.
Vislielākā vilšanās ir nespēšana notvert  īsto momentu. Ja lieliska foto iespēja ir negaidīta, ir svarīgi, lai kamera būtu ieslēgta un gatava fotografēt pirms šis brīdis ir pagājis.
Nebaidieties, pietuvoties objektam, lai uzņemtu foto.
Dažreiz pietuvošanās vēlamajam cilvēkam, var pārkāpt viņa vai viņas personisko telpu (vai jūsu), bet rezultāts bieži vien ir labāks foto. Nepaļaujies uz zoom, lai iegūtu labu kadru no tālienes.

Maini leņķus no kādiem fotgrafē bildes.
Fotogrāfijai nav vienmēr jābūt plecu austumā taisni uz priekšu fotografētai. Var pieliekties zemāk vai pastiepties augstāk un atrast citas perspektīvas, kas ir interesantākas acij.

Meklē neparasto
.
Ja ugunsgrēks ir noticis, ir viegli vienkārši sākt fotografēt tikai liesmu, be dažādi citi stāsti notiek arī ap uguni. Atrodi šos interesantos cilvēku brīžus, kas pastāsta stāstu  aiz traģēdijas vai triumfa. Šeit ir dažas fotogrāfijas kā piemērs (paldies fotogrāfam Mārtiņam Plūmem (www.pluume.lv)

 1 2 3 4 5 6

 

Izpēti un iemāciies savas kameras iestatījumus.
Iespējams, fotografēsi lielāko daļu attēlu kameras “automātiskajā” režīmā. Tā tu iegūsi vidējas kvalitātes attēlus. Ja vēlēsies nofotografēt ko labāku, būs jāiemācās arī citi fotokameras režīmi. Atrodi laiku, lai pārlasītu savas kameras rokasgrāmatu, lai saprastu, kad izmantot katru fotografēšanas režīmu.

Fotografē, fotografē, fotografē.

Pirms iegādāties visdārgāko kameru uzreiz, pēc iespējas vairāk fotografē, jo vairāk foto būsi nofotografējis, jo labāk sapratīsi tieši kāda veida kameru izvēlēties, kad ir pienācis laiks. Citiem vārdiem sakot, sliktas bildes veinmēr var izdzēst. Tā ka fotgrafē 🙂
Avots: www.10000words.net


Publicēts: Wednesday, 14. April, 2010., plkst. 16:34 | Kategorijā: Foto

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!