TiltShift fotogrāfija

TiltShift ir fotogrāfijas veids, kurā tiek panākts miniatūras efekts, parasti tas tiek darīts ar sarežģītiem objektīviem, bet mēs to varam izdarīt onlainā, rezultāts ir gandrīz tāds pats.

http--lh5.ggpht.com-_aeaa_hvshEo-TGpejbMZJjI-AAAAAAAAABQ-AxUf7C8WGdY-s720-dsc09021-tiltshift

Pirmais no nosacījumiem lai uztaisītu TiltShift bildi ir fotogrāfēt lielāku laukumu un no augšas, tā lai pēc tam pa vidu vai priekšā varētu atstāt laukumu kas paliks asumā. Sākam ar to, ka ieejam www.tiltshiftmaker.com un izvēlamies kā augšupielādēt bildi vai no datora vai interneta resursiem.

http--lh3.ggpht.com-_aeaa_hvshEo-TGpcHreu1bI-AAAAAAAAAA0-lEP7coKHoOQ-1

Pēc tam, kad esam pievienojuši bildi, atverās lapa ar uzstādijumiem, varam paspilgtināt krāsas, regulēt asuma līniju, platumu, pakapi ar kādu sapludinās bildes pārēja daļa, ja kaut kas nav skaidrs, tajā pašā lapā viss angliski ir aprakstīts.

http--lh4.ggpht.com-_aeaa_hvshEo-TGpcHgx7MrI-AAAAAAAAAA4-29-R_hBUk5k-s576-2

Kad tass viss ir izdarīts, tik spiežam Get full size un mazliet uzgaidam, parādās poga HERE, lejupielādējam un priecājamies par iegūto attēlu.

http--lh5.ggpht.com-_aeaa_hvshEo-TGpejbMZJjI-AAAAAAAAABQ-AxUf7C8WGdY-s720-dsc09021-tiltshift

 


Publicēts: Friday, 17. September, 2010., plkst. 16:28 | Kategorijā: Foto, Laboratorija

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!