Stopmotion programmas

Dažādu stopmotion programmu apskats.

Stop Motion Animator. Vienkārša programma, kas pamatā ir paradzēta plastilīna animācijai, darbojās ar jebkuru ierīci, kas pieslēdzama pie datora, un kura filmē, piemēram vebkamera, analogā video kameras un fotokameras. Kamerai visu laiku jābūt pieslēgtai pie datora.

Stopmojo Darbojas uz windows un linux, programma atbalsta iespēju filmēt ar pieslēgtu kameru vai fotoaparātu. Labi ir tas, ka var apskatīties divus iepriekšējos kadrus un salīdzināt. Eksportē uz AVI un QUICKTIME formātiem.

AnimatorDV simple Profesionāla programma animācijas veidošanai, šis ir pielāgots un vienkāršots bezmaksas variants.

StopIT Iespējams labākā no šīm bezmaksas programmām, caur viņu gan nevar fotografēt, bet viņā var vienkārši ielikt bildes, salikt pareizajā secībā, pievienot efektus, mūziku un gatavs.

Windows movie maker Programma gan vairāk paradzēta vienkāršu video vai bilžu slaidšovu veidošanai, bet ar viņu var veidot labus stopmotion, galvenais ir tas, ka tas ir vienkārši, var pielikt mūziku vai ierunāt pa virsu balsi.

Lai atvērtu programmas mājaslapu, ir jāuzklikšķina uz programmas nosaukuma.


Publicēts: Tuesday, 7. December, 2010., plkst. 16:04 | Kategorijā: Foto

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!