Jaunpiebalgas jaunieši veidos īsfilmas par vides saglabāšanu.

Jau šo sestdien, 23. martā, notiks pirmā projekta „Vides stāsti Vidzemē” praktiskā nodarbība. Tā risināsies Jaunpiebalgas vidusskolā, kur Jaunpiebalgas un neformālās grupas „Digitrix” jaunieši runās par vides saudzēšanas un saglabāšanas tēmu, ka arī veidos stop motion animācijas filmas par vides tēmu.

Projekta „Vides stāsti Vidzemē” pamatuzdevums ir ar neformālās izglītības metodēm piesaistīt jauniešu uzmanību sabiedrībā aktuāliem jautājumiem par vides saudzēšanu un saglabāšanu. Radošās darbnīcas „Vides stāsti Vidzemē” ietvaros tiek veiktas trīs praktiskās nodarbības, kurās projekta dalībnieki no trim Vidzemes pilsētām netradicionālā veidā gūs jaunas zināšanas par vides saudzēšanu un saglabāšanu.

Pirmajā praktiskajā nodarbībā piedalīsies Jaunpiebalgas jaunieši. Nodarbības sākumā jaunieši izteiks savas domas par vides tēmu, uzklausīs AS „Latvijas valsts meži” komunikācijas daļas vadītāja Tomasa Kotoviča un zoologa Ingmāra Līdaka viedokļus. Pēc kopīgām debatēm radošās darbnīcas dalībnieki dosies veidot stop motion animācijas filmas, bet pasākuma noslēgumā visi kopā demonstrēs izvedotos mākslasdarbus. Radošo darbnīcu jaunieši varēs apmeklēt bez maksas. Vienīgais, kas jāņem līdzi ir labs garastāvoklis un radošs noskaņojums.

Projektu „Vides stāsti Vidzemē” rīko neformālā jauniešu grupa „Digitrix”. Jauniešu neformālā grupa ir izveidota 2008.gadā. Tajā darbojas radoši un aktīvi jaunieši, kuru galvenais uzdevums ir veicināt aktīvu laiku pavadīšanu izmantojot modernās tehnoloģijas, pētot un runājot par aktuālām un nozīmīgām tēmām, kas skar sabiedrību.ES_atruna


Publicēts: Friday, 22. March, 2013., plkst. 21:39 | Kategorijā: Jaunumi

Pirms pievieno komentāru - apdomā tā lietderību sabiedrībai. Mēs paturam tiesības rediģēt, cenzēt vai pat dzēst komentārus, kas ir aizskaroši, rupji, pārkāpj likumā noteiktās normas vai satur informāciju (t. sk. saites), kas neatbilst raksta tēmai.

You must be logged in to post a comment.

Augšā!