Izveido pats savu Facebook lapas dizainu

Visiem sen zināms, ka Facebook ļauj mums izveidot savam profilam vai lapai savu dizainu kā, piemēram, digitrix.lv lapai. Šajā rakstā mēs vēlējāmies Jums parādīt kā tas darāms. (more…)

Twitter profila dizaina izveide

Straujiem soļiem arī Latvijā turpina attīstīties mikrobloga vietne twiiter. Nu jau twitter arī Latvijā ir kļuvis par spēcīgu mediju. Un, kā mums visiem zināms, arī mikrobloga vietnē twitter ir iespējams personalizēt savu profila lapas dizainu. (more…)

Youtube kanāla banera izveide

Pirms kāda laika youtube.com tika pie jauna dizaina, tāpēc arī ir mainījusies sistēma, kā pareizi veidot kanāla baneri jeb  “channel art”. Youtube vairs nav pieejama fonu maiņa, šobrīd ir iespēja nomainīt tikai savu baneri un profila bildi. (more…)

THE SQUARE GRID

Vienkārša CSS struktūra priekš dizaineriem un izstrādātājiem, bāzēts uz 35 vienāda izmēra kolonnām. Tā mērķis ir samazināt izstrādes laiku un palīdz Jums izstrādāt skaisti strukturētu tīmekļa vietni.

Ja Jums patīk izplānot dizainu sākotnēji uz papīra lapas, tad iespējams Jums noderēs šīs plānošanas lapas! Tajās ir iekļauts gan kods, gan dažādu Adobe izstrādājumu faili, gan vienkāršs PDF fails, ko varat izdrukāt un uz tā plānot! (more…)

Kā uzstādīt WEB serveri!

Šī pamācība ir par to, kā uzstādīt WEB serveri uz sava personīgā datora. Dažiem tas ir nepieciešams, lai veidotu WEB aplikācijas un redzētu, kā tās strādā lokālajā tīklā (localhost), bet dažiem tas ir nepieciešams, lai palaistu kādu lapu iekš tīkla! Tas ir atkarīgs, kāds ir Jūsu interneta pieslēgums. (more…)

Augšā!