Ziemassvētku kartiņa!

Šoreiz iemācīsimies, kā izveiot vienkāršu un skaistu apveikuma kartiņu ziemassvētkos (more…)

Shapes un Layer styles

Šei vēl viens variants layer styles pielietojumama. Izmantoju tos pašus Metal layer styles. Lai izveidotu uzrakstu, izveidoju layer, kuru noklāju ar pēdiņām, izmantojot shapes. un tad uzrakstīju tekstu. Uz texta layer spiežam Ctrl+kreisais peles taustiņs, tad Ctrl+I (invert selection) un tad izdzēšam nevajadzīgo no layera, kurš noklāts ar ”pēdiņām”. Uzliekam vienu lielu pēdu izmantojot Shapes. un paspēlējamies ar Layer styles. Kā izmantot layer styles skaties iepriekšējā pamācībā.

Styles ar Adobe Photoshop!

Ja nepieciešams ātri izveidot kādu logo, var izmantot Photoshop styles, patterns, gradients, brushes. Šo visu var nolādēt daudz bezmaksas adresēs, ierakstot www.google.lv, piemēram, free photoshop styles. Bet kā tos izmantot to pastāstīšu šinī pamācībā. (more…)

Halloween plākāts – pamācība

Šoreiz iemācīsimies kā izveidot interesantu Halloveen plakātu, savai Helovīnballītei vai vienkārši, ko ielikt draugiem.lv jaunākajā galerijā (more…)

Light Streaks

Light streaks, jeb  kosmosa gaismu effekts. (more…)

Abstract Photo

Šoreiz iemācīsimies kā no 2 bildēm izveidot šo abstrakto foto. Bildēs var būt arī sejas pagrieztas pret kameru abas. Tad tas izskatītos labi, ja vienā foto ir tuvāk portrets. Šinī gadījumā (ar 2 pretējiem profiliem). Jāatver abas bildes ar photoshop un jānokopē viena bilde uz otras, tā izveidojot 2 layerus. (more…)

Funny Faces konkurss un Pamācība

Adope Photoshop pamācībā, kā klonēt sejas. Šo varat izmantot, lai pats izveidotu savu bildi un piedalītos www.digitrix.lv konkursā Photoshop Funny faces Battle. Viss kas jāizdara, jāatrod kāda bilde, kur kāds izskatās smieklīgi un jānoklonē viņa seja pārējiem bildē. Veiksmi! (more…)

Wallpaper izveide!

Šajā pamācībā tiks izklāstīts, kā izveidot ekrāna tapeti, ja tā var saukt latviski!  Tā izskatīsies, kā veidota no tekstūras, ko paši izveidosim! Tātad, sākumā ieteiktu veikt sekojošu soli, ko sauksim par pirmo soli! (more…)

”Che” Guevara Stencil!

 

Kā izmantojot Adobe Photoshop izveidot ”Che” Guevara stensilu (trafaretu). (more…)

Portrets ar Layer maskām!

Šoreiz iemācīsimies kā izveidot fotogrāfiju, kurā no dažādām fotogrāfijām salikta viena, izmantojot Layer mask. (more…)

”Klona” efekts Adobe Photoshop

Šoreiz iemācīsimies kā izveidot bildi, kurā ir daudz vienādi cilvēki vai jebkas cits, kas vien ienāk prātā (more…)

Komiksa efekts ar Adobe Photoshop

Šoreiz iemācīsimies, kā uztaisīt joku par politiku, par draugiem vai vienkārši izveidot attēlu komiksa stilā. (more…)

Ballītes plakāta izveide

Ja rīkojam ballīti ir svarīgi, lai atnāk īstie cilvēki un, ja būs īstais plakāts, būs arī īstie cilvēki. Šoreiz iemācīsimies daudz jaunas lietas – kā izmantot tekstūras, kā ielādēt brushes un fonts. (more…)

Tekstūru izmantošanas pamācība.

 

Sākumā lejuplādējam tekstūru un fontu. Tekstūru adresē http://www.grungetextures.com/gallery/pic.php?id=1436 un fontu adresē http://www.dafont.com/bleeding-cowboys.font (more…)

Mozaīku foto

Šajā pamācībā izveidosim fotogrāfiju Adobe Photoshop programmatūrā, kas sastāv no daudzām mazām fotogrāfijām. Sāksim ar bilžu atlasi. Vislabāk izskatās ja šīs mazās bildes ir portreti no dažādiem rakursiem. Portretus varat izgriezt arī no lielām bildēm, jo izmantojamās bildes lielums nepārsniedz 100×100 px. Lielajai bildei būtu vēlams tumšs fons, lai būtu kontrasts starp seju un fonu. (more…)

Augšā!