Amatieru rotaslietu Foto!

Nesen uzdūros ļoti noderīgam rakstam kā nofotografēt pašdarinātas rotaslietas utt. Paldies Oskaram, cerams kādam noderēs. (more…)

Stopmotion programmas

Dažādu stopmotion programmu apskats. (more…)

Problēmas ar .cdr failiem?

Bieži gadās, ka klients atsūta logo cdr (Corel Draw) formātā. Un tā kā strādājam pārsvarā ar Adobe programmām, rodas problēmas ar šo failu atvēršanu. Nesen uzgāju ļoti noderīgu interneta adresi kas pārveido cdr failus par .ai .eps .jpg. Viss kas jādara ir jāaplodo fails mājas lapā un pēc minūtēm 10 uz e-pastu atnāk links, kur var lejuplādēt fialu sev vēlamajā formātā. Un nav jāintalē Corel Draw 🙂 Ceru ka kādam vēl noderēs.www.filespazz.com/

Kā izvēlēties fotokameru!

Kopš manam lolotajam Canon EOS 450D notika dižķibele ar slēdzi, jau labu laiku meklēju un salīdzinu dažādas digitālo kameru opcijas un cenšos nonākt pie kopsaucēja – kādu kameru labāk iegādāties.

Šobrīd atrodos starp Canon EOS 7D un Canon EOS 5D Mark II. Kā es nonācu līdz šiem diviem modeļiem? Kopš manam lolotajam Canon EOS 450D notika dižķibele ar slēdzi, jau labu laiku meklēju un salīdzinu dažādas digitālo kameru opcijas un cenšos nonākt pie kopsaucēja – kādu kameru labāk iegādāties. Šobrīd atrodos starp Canon EOS 7D un Canon EOS 5D Mark II. Kā es nonācu līdz šiem diviem modeļiem? (more…)

TiltShift fotogrāfija

TiltShift ir fotogrāfijas veids, kurā tiek panākts miniatūras efekts, parasti tas tiek darīts ar sarežģītiem objektīviem, bet mēs to varam izdarīt onlainā, rezultāts ir gandrīz tāds pats. (more…)

6 padomi labākai fotogrāfijai!

Pāris padomi, lai jūsu uzņemtās bildes izskatītos labāk.

Kamerai vienmēr jābūt gatavībā.
Vislielākā vilšanās ir nespēšana notvert  īsto momentu. Ja lieliska foto iespēja ir negaidīta, ir svarīgi, lai kamera būtu ieslēgta un gatava fotografēt pirms šis brīdis ir pagājis. (more…)

GIF Animācija

Šoreiz iemācīsimies kā izveidot kustīgo bildīti jeb gif animāciju.

Serfojot pa internetu un visādiem interneta forumiem mēs daudz sastopamies ar kustīgiem banneriem, reklāmām un arī avataru bildītēm.

Pēc šīs pamācības vari iemācīties uztaisīt animētu gif bildi, kuru vari izmantot kā savu avataru kādā no daudzajiem interneta forumiem.

(more…)

Zīmēšana ar Gaismu!

Šoreiz iemācīsimies kā ar fotoaparātu izveidot interesantas bildes, izmantojot gaismas zīmēšanas tehniku. (more…)

Augšā!