Gustavo – Arēna Rīga

Šoreiz viesojāmies arēnā Rīga, kur notika Gustavo jaunā albūma ”3” tūres fināla koncerts. Runājām ar Aināru Pastaru (gaismu mākslinieku) un ar Gustavo par gatavošanās procesu šādam koncertam. (more…)

Intervija ar Gati Indrēvicu (militāro fotogrāfu)

Kā Gatis atškiras no parasta fotogrāfa? Skatieties video! (more…)

Viesojamies Tritone studio

Intervija ar Nauri Ašenkampfu un Krišjāni Ābolu no ”Tritone studio”. Šoreiz runājām par 3D un 2D animāciju un grafiku. (more…)

Intervija ar fotogrāfu Mārtiņu Plūmi

Vasaras sākumā Digitrix.lv viesojās fotogrāfa Mārtiņa Plūmes fotosesijas „ Mežoņi” tapšanā. (more…)

Annas 2

Šoreiz viesojāmies Tehniskās jaunrades namā “Annas2” pie Ilzes Ruskas, animācijas pulciņa vadītājas, un viņas audzēkņiem. Nodarbības notiek jau 10 gadus un audzēkņu vecums variē no 5 līdz pat 30 gadiem. Ko viņi interesantu mums pastāstīs? To skatāmies šajā sižetā! (more…)

Intervija ar Dzintaru Krūmiņu

Viesojamies pie animātora Dzintara Krūmiņa. Animācijas filmu studija ”Dauka” (more…)

Stop Motion tehnika

Pagrabs ir visai savdabīga vide. Tumsa… Klusums … Dažādi ikdienā ne tik bieži izmantoti „verķi”… Vide kā radīta dažādu mākslas šedevru tapšanai. Kādā drēgnā februāra vakarpusē, kādā lielā Rīgas pagrabā noritēja saruna ar astoņpadsmitgadīgo Eduardu Laķi – jaunu un perspektīvu mākslinieku, kurš pašmācības ceļā apguvis video veidošanu „stop motion” tehnikā. Jā- arī fotogrāfiju var atdzīvināt un padarīt kustīgu! Un tieši ar to interesanti ir „stop motion” video – veidot klipus no daudzu fotogrāfiju materiāla. (more…)

Augšā!