DX ”Semā” Kaspersky

Šoreiz izpēlējām balvu uzreiz studijā, kā arī pastāstījām par abiem konkusiem, kas sadarbībā ar kaspersky visu decembri norisināsies mūsu mājaslapā www.digitrix.lv. (more…)

Gustavo – Arēna Rīga

Šoreiz viesojāmies arēnā Rīga, kur notika Gustavo jaunā albūma ”3” tūres fināla koncerts. Runājām ar Aināru Pastaru (gaismu mākslinieku) un ar Gustavo par gatavošanās procesu šādam koncertam. (more…)

DX ”Semā” Halloween

Šoreiz fotografējām ar Fujifilm F300EXR un ar Adobe Photoshop palīdzību izveidojām Halloween plakātu. (more…)

DX ”Semā” Fujifilm touch-screen

Šoreiz raidījumā mēs ar Eduardu uztaisījām mazu fotosesiju Kečai ar jauno Fijufilm Z800EXR fotokameru. Pēc tam bildei uzlikām meitenīgus efektiņus ar Adobe Photoshop (more…)

DX ”Semā” Fujifilm Slow-Motion

Šoreiz mums raidījumā pievienojās Rihards Feldmanis, kurš parādīja pāris salto. Visu filmējām ar Fijufilm HS10 (120 un 240 fps) (more…)

Digitrix.lv ”Semā” (abstract, FUJIFILM)

Šoreiz fotografējā ar FujiFilm HS10 un izmantojot Adobe Photoshop izveidojām abstraktu portretu. (more…)

Digitrix.lv ”Semā” 02.08.2010

Šajā raidījumā Jānis un Eduards stāstīja kā viņiem veicās festivālos “Positivus” un “Zvērā”. (more…)

Digitrix.lv ”Semā” 21.06.2010

Šajā raidījumā Jānis un Eduards stāstīja par Adobe Photoshop Lightroom 3 izmantošanas iespējām. (more…)

DX un “Ideju kauss 2010″ ”Semā”

Šajā raidījumā Jānis, Eduards un Dace Mone demonstrēja dažus fototrikus un skaidroja kā tos atkārtot pašiem. Savukārt RTU studentu parlamenta pārstāvji Artūrs un Eva stāstīja par to, kas darāms, lai uzvarētu konkursā “Ideju kauss 2010”. Piedalies arī Tu! (more…)

Digitrix.lv ”Semā” 07.06.10

Šajā raidījumā Jānis un Dace Mone kopā ar fotogrāfu Mārtiņu Plūmi paziņoja fotokonkursa uzvarētāju. Kā labāko ideju Mārtiņš atzina Agneses Tiesneses fotosesijas ideju. Paldies arī visiem pārējiem konkursa dalībniekiem! (more…)

Intervija ar Gati Indrēvicu (militāro fotogrāfu)

Kā Gatis atškiras no parasta fotogrāfa? Skatieties video! (more…)

Viesojamies Tritone studio

Intervija ar Nauri Ašenkampfu un Krišjāni Ābolu no ”Tritone studio”. Šoreiz runājām par 3D un 2D animāciju un grafiku. (more…)

Intervija ar fotogrāfu Mārtiņu Plūmi

Vasaras sākumā Digitrix.lv viesojās fotogrāfa Mārtiņa Plūmes fotosesijas „ Mežoņi” tapšanā. (more…)

Annas 2

Šoreiz viesojāmies Tehniskās jaunrades namā “Annas2” pie Ilzes Ruskas, animācijas pulciņa vadītājas, un viņas audzēkņiem. Nodarbības notiek jau 10 gadus un audzēkņu vecums variē no 5 līdz pat 30 gadiem. Ko viņi interesantu mums pastāstīs? To skatāmies šajā sižetā! (more…)

Intervija ar Dzintaru Krūmiņu

Viesojamies pie animātora Dzintara Krūmiņa. Animācijas filmu studija ”Dauka” (more…)

Pirmā viesošanās raidījumā Sems

4. janvārī mēs, Čudars, Dacemone un Eduards, pirmo reizi viesojāmies raidījumā Sems.
Šajā raidījumā mēs stāstījām par to, kā no daudziem maziem portretiem izveidot mozaīku foto, turklāt ātri un vienkārši. Raidījuma laikā solīti pa solītim tiek stāstīts, kā tieši tas ir jādara. (more…)

Stop Motion tehnika

Pagrabs ir visai savdabīga vide. Tumsa… Klusums … Dažādi ikdienā ne tik bieži izmantoti „verķi”… Vide kā radīta dažādu mākslas šedevru tapšanai. Kādā drēgnā februāra vakarpusē, kādā lielā Rīgas pagrabā noritēja saruna ar astoņpadsmitgadīgo Eduardu Laķi – jaunu un perspektīvu mākslinieku, kurš pašmācības ceļā apguvis video veidošanu „stop motion” tehnikā. Jā- arī fotogrāfiju var atdzīvināt un padarīt kustīgu! Un tieši ar to interesanti ir „stop motion” video – veidot klipus no daudzu fotogrāfiju materiāla. (more…)

Augšā!